OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM W I SEMESTRZE ROKU   SZKOLNEGO 2014/2015

30 stycznia 2015 roku odbył się apel podsumowujący sukcesy gimnazjalistów w pierwszym półroczu roku szkolnego 2014/2015. Dzięki temu spotkaniu wszyscy mogli poznać osiągnięcia uczniów w mijającym semestrze, a były to sukcesy zarówno na płaszczyźnie naukowej, artystycznej jak i sportowej.

Poznaliśmy uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce:
Wśród klas pierwszych najwyższą średnią i tytuł "ucznia semestru" uzyskała :
Anna Szumacher z kl. 1 a - średnia 5,1
Wśród klas drugich najlepszą uczennicą została:
Justyna Szymańska z kl. 2 c - średnia 5,17
W klasach trzecich „uczniem semestru” zostały:
Fudali Diana z kl. 3 b – średnia (5,07)
Maziarz Aleksandra z kl. 3 b - średnia (5,07)
Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów którzy startowali w konkursach literackich, plastycznych i muzycznych. Oto niektórzy z nich:
    IX edycja Regionalnego Konkursu Literackiego „Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary”
Laureaci:
- Naprawa Gabriela (kl. III b)  opiekun p. Lidia Kutrybała
- Sypek Agata (kl. II b)  opiekun p. Lidia Kutrybała
    Konkurs plastyczny „Jaki znak Twój? – Orzeł Biały”
Laureaci:
- Szumacher Anna (kl. I a)
- Ciemięga Patrycja ( kl. II c)
- Sikora Mateusz (kl. II c)
Opiekunem wszystkich laureatów była p. M. Lasek
    Wojewódzki Konkurs Pastorałki i Kolędy Obcojęzycznej
II miejsce – Sęk Martyna (II d) , Renata Ortyl  (kl. IId) - opiekun p. S. Kania
    Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Osobliwości przyrody”
II miejsce – Ortyl Renata (kl. II d) – opiekun p. J. Korzec, L. Kutrybała
Nie zabrakło również sukcesów w dziedzinie sportu. Oto niektóre z nich:
    I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Tenisa Stołowego Dziewcząt – Maziarz Aleksandra, Kamuda Klaudia,  Czekaj Sylwia - opiekun Olga Kwiecień
    III miejsce w Półfinale Powiatu Gimnazjady Piłki Ręcznej Chłopców – Trela Kacper, Piękoś Kacper, Krysa Damian, Ochalik Piotr, Rzeszutek Bartłomiej, Świątek Mateusz, Sikora Mateusz, Polak Szymon, Cyran Konrad, Dybski Maksymilian, Krępa Konrad, Gawryś Konrad.- opiekun Jacek Czerkies
    I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w Lekkiej Atletyce  w skoku wzwyż– Julia Bolon- opiekun Iwona Stępień - AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO
 w którym zdobyła IV miejsce.

Konkursy przedmiotowe:
Oliwia Rajca – udział w II etapie-rejonowym konkursu kuratoryjnego z biologii (opiekun p. J. Korzec)
Diana Fudali - udział w II etapie-rejonowym konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego (opiekun p.K.Machnik-Skalska)
Gabriela Naprawa – awans do III etapu- wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego (opiekun p. K. Machnik-Skalska)

Miłym przerywnikiem podczas apelu były występy naszej utalentowanej młodzieży, która zaprezentowała się zarówno w śpiewie jak i w układzie tanecznym na stepach.
Apel przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami p. S. Kanią i p. I. Stępień.

To tylko niektóre sukcesy naszych gimnazjalistów, wszystkie pozostałe sukcesy znajdują się poniżej:
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w roku szkolnych  2014/2015