Chorzelów najlepszy w koszykówce!! PDF Drukuj Email

11 grudnia w naszej szkole odbyły się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminne zawody w koszykówce dziewcząt. Wzięły w nich udział cztery szkoły: SP Trześń, SP Rzędzianowice, SP Wola Mielecka oraz gospodarze SP Chorzelów. Nasze dziewczyny zagrały koncertowo i wygrały wszystkie swoje mecze! Pokonały kolejno Wolę Mielecką 6-2, Rzędzianowice 22-2 i Trześń 20-4. W przerwach pomiędzy meczami czas zgromadzonym kibicom umilały swoimi występami chorzelowskie cheeleaderki  pod bacznym okiem pani Iwony Stępień. Warto dodać iż nasi chłopcy również awansowali do etapu powiatowego i czekają już na swoich przeciwników. Nasze koszykarki wystąpiły w składzie: Skiba Natalia, Trela Karolina, Skoroś Aleksandra, Pawłowska Kamila, Sala Amelia, Płaza Paulina, Pazdro Magdalena, Strycharz Emilia, Niziołek Natalia i Kononowicz Klaudia. Trenerem i opiekunem był pan Mariusz Woźniak. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach rozgrywek!!
Mariusz Woźniak