Wielkie sukcesy naszych najmłodszych sportowców PDF Drukuj Email

II miejsce piłkarzy ręcznych!!

7 listopada 2014 roku  w naszej szkoły odbyły się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej gminne zawody chłopców w piłce ręcznej.
Nasza szkoła po zaciętej i ambitnej walce zajęła bardzo dobre drugie miejsce!! Wygraliśmy kolejno : z SP Rydzów 2-0, z SP Wola Mielecka 7-0, z SP Trześń 4-3, niestety przytrafiła się nam jedna porażka z SP Podleszany 3-8. Zwycięzcą zawodów została szkoła z Podleszan i to ona awansowała do dalszych rozgrywek. Naszą szkołę reprezentowali: Szczur Michał, Bąk Jakub, Zięba Adrian, Walczak Bartosz, Pszeniczny Karol, Knap Jakub, Kumorek Mateusz, Leśniak Mikołaj, Gromada Dawid. Najlepszym strzelcem w naszej drużynie był Michał Szczur. Opiekunem był pan Mariusz Woźniak.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Piłkarze na medal!!!

8 listopada 2014 na terenie parku rekreacyjno-rehabilitacyjnego w Rzędzianowicach obył się turniej piłki nożnej szkół podstawowych z okazji otwarcia nowych obiektów sportowych. Wzięły w nim udział szkoły z Podleszan, Rzędzianowic, Trześni i Chorzelowa. Nasi chłopcy zagrali wspaniale i wygrali ten turniej!! Uzyskali następujące wyniki: 5-0 z Podleszanami, 2-2 z Trześnią i 9-1 z Rzędzianowicami!! Wystąpiliśmy w następującym składzie: Karol Pszeniczny, Jakub Knap, Mikołaj Leśniak, Krupa Kacper, Fudali Kacper, Głaz Kacper, Bubon Robert, Dziewit Wojciech, Mojek Dawid i Lodarski Maksymilian. Najlepszymi zawodnikami w naszej drużynie zostali wybrani Pszeniczny Karol i Jakub Knap. Trenerem był pan Mariusz Woźniak. Turniej odbywał się pod patronatem wójta Gminy Mielec pana Kazimierza Gacka.