Otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum PDF Drukuj Email

9 października 2014 roku w Zespole Szkół w Chorzelowie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum. Organizacją imprez zajął się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.
Na samym początku uczniowie musieli wykonać kilka zadań, by móc wstąpić w szeregi uczniowskiej społeczności. Wszyscy przystępujący do otrzęsin wykazali się wieloma talentami z różnych dziedzin. W pierwszej konkurencji uczniowie wykazywali się swoją wiedzą na temat szkoły. W drugiej- sprytem, by zjeść jabłko zawieszone na sznurku. Konkurencja następna, wymagała od uczestników nie zwykłych umiejętności sportowych. W kolejnym zadaniu uczniowie musieli zaufać swoim kubkom smakowym.  Na koniec pierwszoklasiści próbowali się w karaoke. Obu klasom szło doskonale w każdym z pięciu zadań. Szli” łeb w łeb” ,lecz ostateczne zwycięstwo odniosła klasa Ia. I tak oto wszyscy zostali przyjęci gromkimi brawami do społeczności uczniowskiej.
Gratulujemy!

Samorząd Uczniowski