Ognisko integracyjne PDF Drukuj Email

Pogodny, słoneczny dzień- 2 października 2014 r. Taki właśnie dzień wybrały klasy drugie gimnazjum na ognisko integracyjne  w ośrodku KoloRado w Woli Chorzelowskiej, by naładować akumulatory i nabrać nowych sił do wytężonej pracy w szkole. Po czwartej godzinie lekcyjnej dwa autokary zawiozły liczną grupę drugoklasistów pod opieką swoich wychowawców  na łono natury. Piękny, zadbany ośrodek położony w środku lasu oferuje różne formy wypoczynku i rekreacji. Skorzystali z nich także nasi uczniowie. Jedni z nich wybrali grę w siatkówkę, inni rozegrali mecz w piłkę nożną. Pozostali kibicowali albo po prostu wypoczywali , siedząc na ławeczkach lub spacerując leśnymi alejkami . Spora grupka powróciła w czasy dzieciństwa,  zapominając o swoim „poważnym” gimnazjalnym wieku  i okupowała dziecięcą zjeżdżalnię na placu zabaw. Czas na posiłek ( kiełbaska z grilla i gorąca  herbata)stanowił tylko krótką przerwę w tak absorbujących zajęciach. Zewsząd rozlegały się wesołe okrzyki i śmiech. To naprawdę świetne miejsce, by odsapnąć trochę od szkolnej rzeczywistości, pooddychać  świeżym powietrzem, wystawić twarz na promienie październikowego słońca i zakosztować uroków złotej polskiej jesieni.Ponaddwugodzinny pobyt dobrze wszystkim zrobił i zadowolona , rozkrzyczana grupa w doskonałych humorach wróciła do szkoły. Czekamy na kolejny taki wypad. Może tym razem zimą…?
galeria zdjęć