Ogniska blask... PDF Drukuj Email

30 września uczniowie klas pierwszych wzięli udział we wspólnym ognisku. Ognisko integrujące zespoły klasowe zapalono na terenie leśniczówki należącej do Koła Łowieckiego Diana.Korzystając z uprzejmości członków koła uczniowie pod opieką p.Elżbiety Babuli, p.Lidii Kutrybały i p.Agnieszki Czepiżak świetnie się bawili, piekąc kiełbaski oraz biorąc udział w grach i zabawach zespołowych. Świeże powietrze i uroda otaczającej nas przyrody wprawiły wszystkich w bardzo dobry nastrój. Do szkoły wróciliśmy zadowoleni z miło spędzonego czasu i nowych przyjażni, które zawiązały się podczas wspólnej zabawy.

Oprac: E. Babula