BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?

Świetny start lekkoatletów PDF Drukuj Email

23 września 2014r odbył się finał powiatowy gimnazjady w lekkiej atletyce. W zawodach tych wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy wystartowali w sześciu konkurencjach. W skład reprezentacji weszło 10 osób: Anna Żelazko – pchnięcie kulą, Zuzanna Szewc, Aleksandra Skóra, Mateusz Ochalik - bieg na 100m, Szymon Polak – 300m, Konrad Cyran, Seweryn Marek – 1000m, Luiza Krakowska, Jolanta Kościelna – 600m, Julia Bolon –skok wzwyż. Podczas zawodów lekkoatletycznych opiekę nad zawodnikami sprawowała p. Iwona Stępień.
    W trudnych warunkach pogodowych nasi uczniowie dzielnie walczyli w swoich konkurencjach. Deszcz i zimno nie przeszkodziło nam trzykrotnie stanąć na podium. Dobrą passę rozpoczął Konrad Cyran zajmując trzecie miejsce w biegu na 1000m. Kolejny medal zdobyła Julia Bolon która skokiem na wysokość  140 cm wywalczyła sobie pierwsze miejsce na podium. Zakończeniem sportowych zmagań był finał w biegu na 100 m, w którym  Zuzanna Szewc w bardzo wyrównanym biegu zajęła trzecie miejsce.
 Teraz przed nami finał wojewódzki gimnazjady w lekkiej atletyce w którym do rywalizacji o sportowe trofea staną Julia Bolon i Konrad Cyran .Gorące podziękowania dla wszystkich uczniów za godne reprezentowanie Zespołu Szkół w Chorzelowie. Uważam, że jest to jeden z najlepszych startów naszych uczniów od kilku lat w zawodach lekkoatletycznych.