Komers 2014 PDF Drukuj Email

Dnia 5 czerwca 2014r. ok. godziny 18 uczniowie z klas 3 A,B,C,D w pełnej gali zaczęli przybywać do restauracji „Dwa Mosty”, gdzie odbywał się komers.
Po przywitaniu przez panią Dyrektor, Mirosławę Wydro oraz Przewodniczącego Rady Rodziców pana Mariusza Stępnia, został odtańczony polonez, którego uczniowie przygotowywali pod opieką pana Jacka Czerkiesa. Po części oficjalnej znalazł się czas na zjedzenie pysznego obiadku i robienie pamiątkowych zdjęć. Przy wspaniałej muzyce z lat 70,80,90 i współczesnej bawili się wszyscy - wychowawcy, dyrekcja a także rodzice. Tańce trwały aż do północy. Wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale także zadowoleni z tak miło spędzonego wieczoru.
galeria zdjęć