Konstytucja 3 Maja PDF Drukuj Email

30 kwietnia 2014r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 2c pod opieką Pani Małgorzaty Śmist oraz Pani Renaty Flis przygotowali występ upamiętniający to ważne dla naszego kraju wydarzenie. Wspaniałą oprawę muzyczną przygotowało koło muzyczne pod kierownictwem Pani Sylwii Kani. Pani Dyrektor wygłosiła pouczające przemówienie. Dojrzałość z jaką uczniowie podeszli do tego zadania pokazuje, że poziom patriotyzmu młodzieży w naszej szkole jest wysoki. Dla wszystkich była to bardzo ważna lekcja historii i poczucia odpowiedzialności za ojczyznę, która spoczywa przede wszystkim w rękach młodych ludzi.
                                                                                           A.N.,P.Z IIc