Gminne Zawody w Tenisie Stołowym PDF Drukuj Email

Dnia 07.03.2014r odbyły się gminne zawody w tenisa stołowego. Zawody te odbyły się w Chorzelowie. Reprezentacja SP w Chorzelowie w składzie:
Aleksandra Skóra, Wojciech Kiełb, Paulina Motyl, Konrad Małek i Maksymilian Dybski wraz z opiekunem panią Olgą Kwiecień pełna zapału i nadziei zabrali się za rywalizację. Jakie były tego wyniki wszyscy wiemy i oczywiście gratulujemy. Reprezentacja zdobyła 1 miejsce jednocześnie wygrywając zawody i zdołać zakwalifikować do kolejnego etapu czyli etapu powiatowego. Zawodnicy byli bardzo zadowoleni z osiągniętego wyniku ale nie ukrywali, że liczą na więcej.

Następnym etapem, który pozostał do rozegrania był etap powiatowy. Dnia 10.03.2014r w Mielcu odbył się kolejny etap. W Mieleckiej hali mosir nasza reprezentacja grała bardzo odważnie i widać było, że zawodnicy są bardzo zdeterminowani. Po raz kolejny upór oraz odwaga zaprocentowała 2 miejscem i awansem do kolejnego etapu. Nasza szkoła była słabsza tylko od szkoły z Trzciany. Jeszcze raz byliśmy dumni z naszych reprezentantów i pełni nadziei, że na kolejnym etapie znów nie zawiodą i sprawią dużą niespodziankę.

W trzecim etapie czyli etapie rejonowym nasz szkoła również wypadła dobrze i zajmując 3 miejsce ugrała jeden z najlepszych wyników w historii naszej szkoły. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyniku jaki uzyskała nasza szkoła i dumni, że mamy takich wspaniałych reprezentantów. Dziękujemy zawodnikom oraz opiekunowi bez którego nie moglibyśmy osiągnąć takiego wyniku. Dziękujemy!!!

Zawodnicy oraz SU SP w Chorzelowie

galeria zdjęć