Wielkie sukcesy naszych koszykarzy!!!! PDF Drukuj Email

20 i 21 stycznia 2014 roku w szkole podstawowej w Trześni odbyły się gminne finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła była reprezentowana przez dwie drużyny: dziewcząt i chłopców. Dziewczyny wystąpiły w składzie: Skóra Aleksandra, Motyl Paulina, Kasprzak Monika, Rado Karolina, Trela Karolina, Szumacher Anna, Kościelna Jolanta, Płaza Paulina, Pawłowska Kamila, Skoroś Aleksandra. Nasze młode koszykarki nie dały szans innym drużynom, wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce w gminie. Pokonały kolejno drużyny z Woli Mieleckiej, Rzędzianowic, Podleszan i Trześni. Dzięki zwycięstwu w turnieju uzyskały awans do zawodów powiatowych!!!!
W drugim dniu przyszedł czas na występ koszykarzy, którzy wystąpili w składzie: Kiełb Wojciech, Lelakowski Kamil, Dybski Maksymilian, Ciemięga Karol, Walczak Bartłomiej, Chlebowski Kacper, Kłoda Maciej, Szczur Michał, Głodzik Krystian, Rakoczy Daniel. Chłopcy spisali się również bardzo dobrze zajmując II miejsce   w turnieju. Wygrali z drużynami Trześni, Woli Mieleckiej i Rzędzianowic ulęgając jedynie zwycięscy turnieju drużynie z Podleszan. Trenerem drużyn był Mariusz Woźniak.
Obu drużynom GRATULUJEMY świetnego występu, a dziewczynom życzymy sukcesów w dalszym etapie rozgrywek!!
 galeria zdjęć