Potrójne wyróżnienie dla Gimnazjum w Chorzelowie! PDF Drukuj Email

Po raz trzeci uczniowie chorzelowskiego gimnazjum wystartowali w III edycji Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki „Barwy mojej Ojczyzny”, który odbył się 22 października 2013 roku w Mielcu. Nasza szkołę w konkursie reprezentowali: Rajca Oliwia z kl. 2c, oraz uczniowie Szkolnego Koła Muzycznego Ciejka Karolina z kl. 3c i Sosiński Konrad z kl. 2b w dwóch kategoriach wykonawczych: recytacji i śpiewie.
Za swoje wystąpienia uczniowie otrzymali trzy wyróżnienia. Duet Karolina Ciejka oraz Konrad Sosiński za piosenkę „Chleb Twój i mój”- opiekun p. Kania, Oliwia Rajca za recytację – opiekun p. Śmist oraz Ciejka Karolina - nagrodę specjalną organizatora konkursu TG „Sokół 1893”-opiekun p. Kutrybała.
Ponadto skromny upominek otrzymał Sosiński Konrad, który przekazała poseł na Sejm RP Krystyna Skowrońska.
Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów…