Samorząd został wybrany! PDF Drukuj Email

Dzień wyborów już za nami. Mamy nową przewodniczącą. Władzę nad Samorządem Uczniowskim, w tym roku szkolnym 2013/2014 przejęła nasza koleżanka z klasy 3 b - Kamila Krępa wraz z kolegą  z klasy 2 c - Wojciechem Graniczką, który został zastępcą.

W piątkowe popołudnie na 7 godzinie lekcyjnej, przedstawiciele Samorządów Klasowych, we wcześniejszym porozumieniu ze swoimi kolegami i koleżankami, przybyli oddać głos na władze do Samorządu Szkolnego. Głosowanie przebiegło sprawnie, wszystkie głosy oddane na kandydatów są ważne, a frekwencja wyborców - bez zarzutu.
Wyborcy podchodząc do komisji wyborczej i podpisując się na liście obecności, otrzymywali opieczętowane karty z nazwiskami kandydatów do SU. W odpowiednio przygotowanych miejscach, oddawali głosy, po czym wrzucali je do urny. Po oddaniu głosu przez ostatniego wyborcę, drzwi lokalu wyborczego zostały zamknięte, a komisja przystąpiła do liczenia wszystkich głosów. Po wykonaniu tej czynności komisja sporządziła protokół. Za drzwiami czekali zniecierpliwieni wyborcy, oraz kandydaci.
W obecności p. Dyrektora, który podziękował kandydatom za trud włożony w kampanię, został ogłoszony wynik wyborów.
Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i koledze, życząc aby mogli zrealizować wszystkie swoje pomysły i obietnice przedstawione wyborcom ;-)
Powodzenia!
zobacz galerię