Powiatowy Finał Gimnazjady 2013 PDF Drukuj Email

POWIATOWY FINAŁ GIMNAZJADY
W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 11.01.2013 w hali MOSiR w Mielcu odbył się powiatowy finał Gimnazjady w tenisie stołowym . W zawodach wzięły udział reprezentacje siedmiu szkół gimnazjalnych powiatu mieleckiego : Gim. Wadowice Górne, Gim. Tuszów Narodowy, Gim. Padew Narodowa, Gim. Przecław, Gim.Czermin, Gim.nr II Mielec oraz Gim. Chorzelów. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt : Aleksandra Maziarz i Sylwia Czekaj / obie kl. I b/ a w kategorii chłopców Kamil Piskor /kl. II c / i Dawid Milaś /kl. III d /.Po bardzo zaciętej rywalizacji trwającej ponad 4 godziny zostali wyłonieni zwycięzcy. W grupie dziewcząt :
1 m-ce Gim. w Padwi
2 m-ce Gim. w Chorzelowie
3 m-ce Gim. w Tuszowie Narodowym
w grupie chłopców :
1m-ce II Gim. Mielec
2m-ce Gim. Wadowice Górne
3m-ce Gim. Chorzelów
Zgodnie z regulaminem zespoły, które uplasowały się na dwóch pierwszych miejscach uzyskały awans do finału rejonowego który odbędzie się w marcu tradycyjnie w Iwieżycach.
zobacz galerię