WYJAZD KLAS 3 NA LODOWISKO PDF Drukuj Email

17 grudnia 2012 roku uczniowie klas: III a, III b oraz III d wraz z opiekunami p. Elżbietą Głodzik, p. Jackiem Czerkiesem  i p. Michałem Osobliwym udali się do Dębicy na lodowisko, gdzie każdy chciał sprawdzić swoje umiejętności łyżwiarskie.

Niektórzy swoją naukę jazdy na łyżwach przypieczętowali wieloma wywrotkami, na szczęście niegroźnymi, więc nikt się nimi nie przejmował. Część osób jeżdżąca już dość dobrze, doskonaliła tylko swoje umiejętności. Pomimo dużej ilości osób na lodowisku, każdy znalazł dla siebie trochę wolnej przestrzeni do jazdy.
Po wspólnych zabawach na lodzie i wyczerpującej jeździe udaliśmy się do McDonald’s, bez którego nie odbyłaby się żadna wycieczka.  Do szkoły powróciliśmy cali, zdrowi i zadowoleni. Tego dnia czuliśmy się szczególnie zintegrowani, gdyż był to prawdopodobnie nasz ostatni wyjazd na lodowisko w tym gronie.

M. Maziarz