E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Przygoda z rowerami i kręglami PDF Drukuj Email
 
W dniu 27 czerwca 2012r. uczniowie kl. I d pod opieką wychowawcy p. A. Czepiżak i p. R. Flis udali się na wycieczkę rowerową w nagrodę za solidną całoroczną pracę. Celem wyprawy była kręgielnia w Klubie Onyx. Pogoda sprzyjała naszym planom, więc poluzowaliśmy przerzutki i ruszyliśmy w trasę. Wspólnej zabawie towarzyszył duch sportu i zdrowej rywalizacji, który czuwał nad naszymi zmaganiami z bowlingiem. W efekcie nasz entuzjazm i lekcja zręczności zostały nagrodzone wielką pizzą! A w drodze powrotnej zrobiliśmy jeszcze jeden przystanek na tradycyjne lody w Zielonej Budce. Droga powrotna wiodła przez lasy, gdzie delektowaliśmy się urokiem zieleni nasączonej słońcem. I chociaż smutno będzie rozstać się już wkrótce na dwa miesiące, to jednak taki akcent na rozpoczęcie wakacji, to dobry sygnał jak można ciekawie zorganizować czas w swoim miejscu zamieszkania.  
 zobacz galerię
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości