E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Tajniki gotowania Karola Okrasy PDF Drukuj Email

W ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu „Trzymaj Formę” przedstawiciele uczniów Zespołu Szkół w Chorzelowie wraz z koordynatorami uczestniczyli 1 czerwca w spotkaniu z Karolem Okrasą i Hanną Szymanderską. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pytano gości o sposoby przyrządzania znanych i mniej znanych potraw i kulturę stołu. Karol Okrasa wyznaje zasadę, że trzeba być wiernym i prawdziwym w tym co się robi i wtedy można osiągnąć sukces w każdej dziedzinie. Karol Okrasa znany jest przede wszystkim z kulinarnych programów telewizyjnych „Kuchnia z Okrasą”, „Smaki czasu z Karolem Okrasą”. Jest również autorem poradnika kulinarnego „Gotuj z Okrasą”. Hanna Szymanderska -specjalistka od kuchni polskiej, dziennikarka i autorka ponad trzydziestu książek kulinarnych, między innymi „Encyklopedii polskiej sztuki kulinarnej“, a także „Na polskim stole“, "Polskiej Wigilii", „Polskiej Wielkanocy“ oraz „Ślubów polskich“. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe autografy i mieli możliwość uwieńczenia niecodziennego spotkania na fotografiach.
zobacz galerię
Oprac.EP
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości