Konkurs Czytelniczy 13 kwietnia 2012 PDF Drukuj Email

Dnia 13 kwietnia 2012 roku o godzinie 12:00 w Bibliotece Pedagogicznej w Mielcu odbyło się uroczyste rozdanie nagród V edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla szkół gimnazjalnych Kto czyta, żyje wielokrotnie…
Jury ogłosiło werdykt i spośród uczniów starszej kategorii wiekowej, siedmioro z nich zostało laureatami.
Martyna Walczak (kl. I d)- opiekun Lidia Kutrybała i Klaudia Bryk (kl. III d) –opiekun Kamilla Muniak, laureatki konkursu, zostały nagrodzone bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
Atmosfera była bardzo przyjemna, czas umilała nam muzyka, a ciepłe słowa i gratulacje uskrzydlały i dawały motywację do dalszego działania.
Gratulujemy naszym koleżankom i życzymy dalszych sukcesów oraz przyjemnych wakacji.
MW