Szkolne Koło Ekologiczne znowu na podium! PDF Drukuj Email

Członkowie Szkolnego Koła Ekologicznego wraz z nauczycielkami p. J. Korzec oraz p. M. Pietrzak w dniach 18- 20 maja 2012 roku przebywali na zlocie podsumowującym XXIII edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej ,, Florek” w bazie „Berdo”, w Myczkowcach. Cała edycja ,,Florka” była zielona, liściasto- iglasta i pachnąca żywicą, taki był też cały zlot oraz różnorodne działania podejmowane w czasie jego trwania. Od października do maja realizowaliśmy kolejno 5 zadań:

1.Wyprawa do lasu
2. Leśne Boże Narodzenie
3. Z leśnikiem za pan brat
4. Czysty las
5.Sadzimy krzewy polskich lasów

Ponadto włączyliśmy się w akcję pomocy i zbierania darów dla schroniska zwierząt w Mielcu oraz w ramach dnia otwartego szkoły przygotowaliśmy montaż słowno- muzyczny pod tytułem: ,, Cztery żywioły”. Dokumentację naszych całorocznych działań zarówno w formie elektronicznej jak i plastycznej zabraliśmy ze sobą na bazę.
Członkowie i opiekunowie Szkolnego Koła Ekologicznego-czytaj więcej