KONKURS WIEDZY O SPORCIE PDF Drukuj Email

W kwietniu w naszej szkole odbył konkurs wiedzy o tematyce sportowej. Podobnie jak w zeszłym roku organizatorami konkursu byli nauczyciele wychowania fizycznego Pani Iwona Stępień i Pan Mariusz Woźniak. Uczniowie zmagali się m.in. z pytaniami z zakresu historii sportu, przepisów gry w siatkówkę, jak i ze znajomości sylwetek znanych sportowców.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród miało miejsce 07.05.2012 roku, gdzie wszyscy uczestnicy konkursu odebrali nagrody z rąk Pani Dyrektor Mirosławy Wydro. Pierwsze miejsce w konkursie zdobył Karol Pszeniczny ( kl. IIId) , drugie miejsce zajął Michał Maziarz( kl. IIIb) a trzecie miejsce wywalczył Patryk Skoroś ( kl. Ia). Fundatorami nagród byli organizatorzy oraz Dyrekcja Szkoły.

zobacz galerię

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne podziękowania za chęć udziału, oraz za wkład włożony w przygotowanie się do konkursu.
I.S