E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wyjazd do Dębicy PDF Drukuj Email

LODOWISKO


Dnia 16 marca 2012 r. klasa sportowa- I b wybrała się na lodowisko do Dębicy.
Wyjechaliśmy ze szkoły zaraz po pierwszej lekcji. W Dębicy byliśmy ok. godziny 10.00. Wszyscy byli bardzo podekscytowani. Większość osób nie potrafiła jeździć na łyżwach. Było mnóstwo wywrotek i potknięć. Jednak po jakimś czasie wszyscy świetnie się bawili. Po dobrej godzinie jeżdżenia wszyscy byliśmy wykończeni. Nadszedł czas powrotu. Niechętnie opuszczaliśmy dębickie lodowisko, ale w zamian za to, w drodze powrotnej wstąpiliśmy do McDonalda. Wszyscy najedzeni i i zadowoleni wróciliśmy do szkoły o godzinie 13.00. Chcieliśmy bardzo podziękować naszej wychowawczyni pani Kamilli Muniak, panu Jackowi Czerkiesowi i naszym rodzicom za opiekę podczas pobytu na lodowisku.
  
Uczniowie klasy I b
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości