E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Młodzież czyta PDF Drukuj Email


14 marca 2012 r. młodzież naszego gimnazjum przystąpiła do kolejnej już edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego , który odbywa się pod patronatem SNaP oddział Mielec i Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu. Celem konkursu jest między innymi rozbudzanie pasji czytania ,popularyzacja serii wydawniczych , wzbogacenie słownictwa poprzez obcowanie z pięknym językiem literackim oraz rozwijanie twórczego myślenia . W etapie szkolnym wzięło udział 12 uczniów . Uczestnicy wypełniali test, w którym pojawiły się pytania związane ze znajomością takich utworów jak : „Tam , gdzie spadają anioły „ D. Tyrakowskiej , „Kilka miesięcy , całe życie” E. Nowackiej , „ Powrót gwiazd” S. Lema oraz zagadnienia dotyczące słownictwa związanego z historią książki , słowników, leksykonów czy umiejętności korzystania z katalogów bibliotecznych. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwała komisja w składzie p. Lidia Kutrybała , p. Agata Korzeń , p. Alina Łukaszek. Do II etapu zakwalifikowały się Klaudia Bryk ( kl. III d) i Martyna Walczak ( kl. I d ). Koleżankom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
zobacz galerię
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości