Koło historyczne w Pradze PDF Drukuj Email

KOŁO HISTORYCZNE NA MIĘDZYNARODOWYM SPOTKANIU W PRADZE

W dniach 9.03 – 11.03.2012r. w stolicy Czech odbyła się międzynarodowa konferencja młodzieży i ich opiekunów dotycząca projektów edukacyjnych opartych na historii mówionej połączona z Festiwalem Filmowym organizowanym przez organizację People In Need. Na to duże kulturalne wydarzenie w Europie Środkowo - Wschodniej zostały zaproszone najlepsze szkoły z Czech, Słowacji ,Węgier i Polski. Nasz kraj reprezentowało Gimnazjum nr 2 z Oświęcimia oraz Koło Historyczne z Zespołu Szkół w Chorzelowie w osobach Ewy Kędzior i Macieja Gałdy wraz z opiekunami Sylwią Graniczka i Martą Przyłucką – Grzelak. Bogaty 3 – dniowy program spotkania dostarczył wszystkim jego uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Proposition International Meeting

zobacz galerię