Mecz Towarzyski w Piłce Siatkowej PDF Drukuj Email
W dniu 18 grudnia 2011 roku w gimnazjum w Woli Mieleckiej odbył się mecz towarzyski w piłce siatkowej pomiędzy drużynami dziewcząt i chłopców z Chorzelowa i Woli Mieleckiej. Mimo zaciętej walki przy siatce, drużyna dziewcząt z Chorzelowa przegrała 3:1. Niestety chłopcom też nie udało się pokonać drużyny z Woli Mieleckiej i ostatecznie przegrali mecz stosunkiem 3:1.

Naszą szkołę reprezentowali:

W drużynie dziewcząt: Aleksandra Zawadzka, Angelika Bieniek, Kamila Krępa, Małgorzata Babula, Agnieszka Duszkiewicz, Gabriela Pyrzyńska.

W drużynie chłopców: Kamil Szymański, Paweł Antończyk, Sebastian Lodarski, Paweł Piękoś, Kamil Pazdro, Rafał Chruściel, Konrad Marzec, Patryk Glica, Sebastian Mazur.
zobacz galerię