Turniej Rejonowy w Tenisie Stołowym PDF Drukuj Email
W dniach 17 i 18 listopada b.r w Iwierzycach odbył się Turniej Rejonowy w Tenisie Stołowym Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięło udział po osiem drużyn z czterech powiatów: dębickiego, mieleckiego, kolbuszowskiego oraz ropczycko - sędziszowskiego. Zawodnicy grali systemem dwu grupowym, po cztery drużyny w każdej grupie ( mecze "każdy z każdym"). Do ścisłego finału awansowały po dwa zespoły, które walczyły o prawo udziału w finale wojewódzkim do którego mogły awansować tylko dwie drużyny.

Naszą szkołę reprezentowali:

W drużynie dziewcząt: Klaudia Bryk, Aleksandra Zawadzka, Izabela Juwa, a w kategorii chłopców: Dawid Milaś, Rafał Ryniewicz i Kamil Piskor.

Nasi uczniowie grali bardzo ambitnie i wykazali się dużymi umiejętnościami, jednak nie wystarczyło to na wywalczenie awansu do finału wojewódzkiego. Mamy nadzieję, że ta lekcja pokory nie zniechęci naszych "zawodników" i nadal będą rozwijać swój talent sportowy.

Magda Zięba i Klaudia Bryk