Znowu biegamy PDF Drukuj Email
 W dniu 7.10.2011 w Mielcu odbył się Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta Mielca. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowała czwórka uczniów. Organizatorzy, jak zwykle ,nie zawiedli. Niestety, nie dopisała pogoda. Zawody odbyły się w fatalnych warunkach atmosferycznych /ziąb i deszcz/, ale nie przeszkodziło to naszym reprezentantom w osiągnięciu doskonałych wyników. "Jasiek" Mateusz Ochalik w swojej kategorii wiekowej zajął 2-gie miejsce, a "Kuba" Grzegorz Swiątek 3-cie. Dziewczynki  też walczyły bardzo dzielnie, ale zajęły bardziej odległe miejsca - Paulina Motyl 19-te ,a Aleksandra Bąk 30-te w grupie 60-ciu rywalek. Gratulacje dla reprezentantów naszej szkoły, oraz podziękowania dla rodziców -pani Krystyny Świątek i pana Mirosława Bąka- dzięki którym nasi mistrzowie dotarli do Mielca i mogli się zaprezentować na tej wspaniałej imprezie.
zobacz galerię