Integracja klas I przy ognisku... PDF Drukuj Email
W dniu 27.09.2011 r. wieczorem wychowawcy klas I a, b, c, d zorganizowali spotkanie przy ognisku dla wszystkich uczniów z tych zespołów. Głównym celem była integracja młodych ludzi, pochodzących z różnych miejscowości oraz promowanie aktywnego spędzania czasu pozalekcyjnego. W przygotowania również zaangażowali się rodzice kl. Ib, którzy przywieźli drewno i kiełbaski oraz towarzyszyli nam podczas zabawy. Czas upłynął bardzo przyjemnie na wspólnym śpiewie, smażeniu kiełbasek oraz grach z piłką. Nasza koleżanka umilała spotkanie przygrywając na gitarze, a my włączaliśmy się do chóralnego śpiewu. Panowała bardzo radosna atmosfera podczas opowiadania żartów i rozmów. Nawiązaliśmy nowe przyjaźnie, które z pewnością przetrwają dłużej oraz pomogą nam ciekawie spędzić gimnazjalny etap nauki. Kiedy nadszedł czas pożegnania, było nam żal zakończyć wspólną zabawę, dlatego z utęsknieniem czekamy na kolejne takie spotkanie.
Martyna Walczak, Patrycja Sowa Id