WYJAZD DO KINA PDF Drukuj Email
20221028_084824_easy-resize.com.jpg - 181.79 Kb28 października 2022r. klasy 0 – III wybrały się do Multikina w Mielcu na film pt.”Mia i ja. Film”. Dzieci zaopatrzyły się w popcorn i sok do picia. Zajęły  miejsca w sali kinowej. Po chwili zgasły światła, zaczęły się reklamy i  film, który opowiadał o nastoletniej Mii. Bohaterka   postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.
Film dostarczył  wielu wrażeń i emocji, w doskonałych nastrojach wróciliśmy do szkoły.