BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?

Rekordowa liczba medali dla lekkoatletów z Chorzelowa!!! PDF Drukuj Email
W dniu 21 września w Mielcu o pierwsze w tym roku szkolnym medale i dyplomy rywalizowali najmłodsi adepci "Królowej sportu" podczas Indywidualnych Mistrzostw SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci. W zawodach prawo startu miały dzieci i młodzież szkolna (ur. w roku 2010 i młodsi)
Naszą szkołę reprezentowało dwunastu lekkoatletów. Sportowe zmagania zaowocowały zdobyciem dwóch srebrnych medali a wywalczyli je Klaudia Redman w skoku wzwyż i Patryk Kędzior w rzucie piłeczką palantową. Zajęte miejsca zagwarantowały naszym uczniom start w finale wojewódzkim. Tuż za podium w rzucie piłeczką palantową zakończyła rywalizację Kinga Budak zajmując 4 miejsce a na 5 miejscu uplasowała się Martyna Kiełb. Był to bardzo dobry start wszystkich naszych reprezentantów.
Skład reprezentacji szkoły: Budak Kinga, Gawlik Zuzanna, Kiełb Martyna, Marcinek Paulina, Pszeniczny Milena, Redman Klaudia, Bondarchuk Oleksandr, Gawryś Jakub, Kędzior Patryk, Lampart Tomasz, Lodarski Alan i Piątek Wiktor.

22 września do walki o sportowe laury ruszyli uczniowie z roczników 2008 i 2009. Skromna dziesięcioosobowa reprezentacja z Chorzelowa zdobyła aż sześć medali!!! Jest to najlepszy wynik naszej szkoły w historii lekkoatletycznych zmagań w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pierwszy raz całe podium w rzucie dyskiem należało do naszych zawodniczek. Mistrzynią powiatu została Łucja Barnat, srebro powędrowało do Ewy Paterak a brąz przypadł Julii Roman. Złote medale zgarnęli nasi oszczepnicy  Bartosz Bielaska i Zofia Rak. W rzucie dyskiem chłopców Stanisław Maziarz wywalczył srebrny medal a czwarte miejsce w tej konkurencji różnicą zaledwie 8 cm do podium zajął Miłosz Bielaska. Złoci medaliści zapewnili sobie start w finale wojewódzkim.
Skład reprezentacji: Zofia Rak, Łucja Barnat, Ewa Paterak, Julia Roman, Magdalena Mizera, Hubert Maziarz,  Bartosz Bielaska, Miłosz Bielaska, Stanisław Maziarz i Jakub Haracz.
Uczniów do zawodów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Iwona Stępień i Mariusz Woźniak.

Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer