Wyjazd na wrotki PDF Drukuj Email
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
Janusz Korczak

8 czerwca uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią i Panią Martą Grzelak pojechali do Centrum Zabawy WyWrotki w Mielcu. Wyjazd ten był wyjazdem szczególnym, ponieważ odbył się jako nagroda za zajęcie drugiego miejsca w konkursie zorganizowanym przez wrotkarnię. Z tego też tytułu, pierwszoklasiści oraz ich wychowawczyni, z całego serca dziękują wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas i oddali na nas swój głos. W szczególności podziękowania należą się całej społeczności szkolnej i lokalnej, która wspierała nas swoimi głosami oraz kibicowała do samego końca. Do wygranej zabrakło niewiele, jednak zaangażowanie tak wielu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Po 2,5 godzinnej zabawie, nauce jazdy oraz posiłku, zmęczeni ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.