E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Zwycięstwo w Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym PDF Drukuj Email
Dnia 5 maja 2022 roku odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanego przez WORD w Tarnobrzegu, Komendę Powiatową Policji w Mielcu, Urząd Gminy Mielec oraz Zespół Szkół w Woli Mieleckiej. W Turnieju rywalizowały szkoły  z naszej gminy.
Do zadań  uczniów należało wykazanie się  znajomością przepisów ruchu drogowego poprzez pisanie testu oraz przejazd rowerem po specjalnie wyznaczonym torze przeszkód. Nasza drużyna w składzie: Przemysław Bauer, Dominik Maziarz, Adrian Ziomek okazała  się bezkonkurencyjna w tej rywalizacji zajmując pierwsze miejsce dające awans do etapu powiatowego. Gratulujemy wygranym!
Opiekun  konkursu : Michał Osobliwy
Opieka podczas turnieju: Iwona Stępień 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości