E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
U.S.Army at school in Chorzelów PDF Drukuj Email
W ławkach szkoły podstawowej w Chorzelowie we wtorek 12.04  zasiedli amerykańscy żołnierze z 82 Dywizji Powietrzno – Desantowej. W ramach lekcji języka angielskiego pomagali uczniom klas V-VIII szlifować swój ojczysty język.
W pierwszej części zajęć Pani Dyrektor powitała serdecznie naszych gości, a następnie uczniowie podczas krótkiej sesji Q and A zadawali pytania dotyczące codziennego życia żołnierzy i ich pracy. Dowiedzieliśmy się jak wygląda dzień w życiu żołnierzy, jakie mają zainteresowania i co najbardziej im się podoba w Mielcu i w Polsce.
W dalszej części lekcji zorganizowaliśmy American Challenge – grę, w której żołnierze mieli zdobyć informacje o geografii, historii i kulturze Polski. Ale oczywiście nasi goście poradzili sobie świetnie, a my mieliśmy okazję poćwiczyć konwersację.
Na koniec przedstawiliśmy żołnierzom nasze tradycje wielkanocne i dowiedzieliśmy się o różnicach między naszymi tradycjami a amerykańskimi.
Niecodzienna lekcja była bardzo interesująca i motywująca do dalszej nauki języka angielskiego. Mamy nadzieję, że nasi szczególni goście zaszczycą nas swoją obecnością w niedalekiej przyszłości. Czekamy z niecierpliwością.  


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości