E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Światełko pamięci dla Łyczakowa PDF Drukuj Email
Pomysł polskiego Radia Lwów i polskiego konsulatu we Lwowie w ciągu kilkunastu lat zamienił się w wielką społeczną akcję, której koordynatorem jest Telewizja Rzeszów. Ideą akcji jest pomoc dla Polaków z Kresów, upamiętnianie polskich pochówków za wschodnią granicą, ale też edukacja – przypomnienie, a w przypadku najmłodszych, poznanie polskiej części historii Lwowa i dawnych ziem Rzeczpospolitej.
Nasza szkoła już po raz piąty włączyła się w zbiórkę, zebraliśmy ponad 200 białych i czerwonych zniczy. „Światełka pamięci” zostały dostarczone do siedziby Telewizji Rzeszów . Przed 1 listopada będą zawiezione na Ukrainę do polskich parafii, stowarzyszeń i organizacji, które potem rozpalą je na Cmentarzach: Łyczakowskim, Orląt i Janowskim we Lwowie,  jak również na mniejszych polskich cmentarzach na grobach zapomnianych i bezimiennych.
Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim tym, którzy przyłączyli  się do akcji.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości