E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wigilia klas I - III PDF Drukuj Email
Tegoroczna Wigilia Klas I - III różniła się od naszych tradycyjnych spotkań wigilijnych, ale zdalne przedświąteczne zajęcia w grudniu 2020 roku zapewniły wiele atrakcyjnych działań. Przygotowania do klasowych Wigilii rozpoczęliśmy od wykonania ozdób świątecznych -
łańcuchów, aniołków, bombek, choinek, którymi dzieci udekorowały swoje pokoje.
W czasie zajęć dydaktycznych uczniowie poznali świąteczne zwyczaje, rozwiązywali zagadki logiczne, rebusy i krzyżówki związane z tradycjami świąt Bożego Narodzenia. Poznali obchody świąteczne w innych krajach Europy. Nauczyli się śpiewać i grać na fletach pasorałki i kolędy. Przygotowali kartki z życzeniami i ułożyli życzenia dla swoich najbliższych oraz kolegów i koleżanek ze swoich klas.

22 grudnia w klasach I – III przez cały dzień panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie każdej klasy ubrali się odświętnie i przygotowali stroiki, pierniki, kartki z życzeniami i opłatki.
Klasowe Wigilie rozpoczęliśmy tradycyjnie od wspólnego kolędowania. Kilkoro uczniów zagrało na fletach, skrzypcach i organach znane kolędy. Pozostali śpiewali poznane wcześniej kolędy i pastorałki.

Następnie każde dziecko poprzez oko kamery złożyło życzenia klasowym kolegom i nauczycielom, przełamało się opłatkiem i spróbowało tradycyjnego piernika.

Wigilijny dzień upłynął w nastrojowej, ale też radosnej świątecznej atmosferze.

Nauczyciele klas I - III
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości