E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Oszczędzam wodę" PDF Drukuj Email
W klasie Ia realizowany był program edukacyjny "Szkolne przygody gangu fajniaków" mający na celu promowanie postaw ekologicznych wśród dzieci oraz uczenie ich troski o środowisko każdego dnia. Wraz z sympatycznymi fajniakami dzieci poznawały żywioł natury: wodę.

Na podstawie filmu "Fajniaki i supermoc natury" zapoznały się z bohaterami programu. Uświadomiły sobie jak wielkim skarbem dla ludzi, zwierząt i roślin jest woda oraz jak niewiele jest wody nadającej się do spożycia na kuli ziemskiej. Następnie obserwowały eksperymenty z wodą „Oszczędzamy kropelkę”. Dzieci obejrzały film pt. "Fajniaki oszczędzają wodę" oraz wysłuchały fragment książki "Gang fajniaków i miasto marzeń". Na ich podstawie zastanawiały się, jak same mogą oszczędzać wodę. Podsumowaniem programu będzie klasowy konkurs plastyczny „Oszczędzam wodę”.
R. Ż.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości