E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkanie z Mikołajem - klasa 0 PDF Drukuj Email
Początek grudnia to czas oczekiwania na przyjście świętego Mikołaja. Chociaż odwiedził już dzieci w domach, to jednak oczekiwały go z niecierpliwością  także w sali zajęć. Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, 8 grudnia Mikołaj z workiem pełnym prezentów przybył do naszej szkoły i spotkał się z dziećmi z klasy zerowej.

Oczekując upragnionego Gościa dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajek i wierszy o Mikołaju oraz słuchowiska przedstawiającego jego prawdziwą historię a kiedy Mikołaj zawitał do naszej sali powitały go piosenką. Oprócz prezentów przyniósł  dużo radości i uśmiechu. Oczekiwana wizyta, mimo iż odbyła się w reżimie sanitarnym, dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.
D.W.
 
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości