Spotkanie z Mikołajem - klasa 0 PDF Drukuj Email
Początek grudnia to czas oczekiwania na przyjście świętego Mikołaja. Chociaż odwiedził już dzieci w domach, to jednak oczekiwały go z niecierpliwością  także w sali zajęć. Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, 8 grudnia Mikołaj z workiem pełnym prezentów przybył do naszej szkoły i spotkał się z dziećmi z klasy zerowej.

Oczekując upragnionego Gościa dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajek i wierszy o Mikołaju oraz słuchowiska przedstawiającego jego prawdziwą historię a kiedy Mikołaj zawitał do naszej sali powitały go piosenką. Oprócz prezentów przyniósł  dużo radości i uśmiechu. Oczekiwana wizyta, mimo iż odbyła się w reżimie sanitarnym, dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.
D.W.