…Marsz, marsz Dąbrowski… - Chorzelów w akcji „Szkoła do hymnu” PDF Drukuj Email
W dniu 10 listopada 2020 o godzinie 11:11 uczniowie Zespołu Szkół w Chorzelowie zaśpiewali Hymn Państwowy w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu”
Pomimo obostrzeń, przez które nie można śpiewać razem, stacjonarnie w szkole, uczniowie wraz z nauczycielami, chcieli w uroczysty sposób uczcić 102 rocznicę  Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Na tę okoliczność wszyscy założyli odświętny strój, do którego przypięli własnoręcznie wykonane przez siebie kotyliony. O wyznaczonej godzinie, poprzez aplikację Teams,  uczniowie klas „0-8” wraz z nauczycielami(każdy ze swojego miejsca zamieszkania) odśpiewali hymn i wykonali pamiątkowe zdjęcia, które udostępniamy w galerii… Uczniowie klasy 8 w ramach uczczenia Święta Niepodległości wykonali patriotyczne prace plastyczne.

"Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…!"
S.K.