E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Szkoła Pamięta- edycja 2020 PDF Drukuj Email
Szkolne Koło Wolontariatu po raz drugi zaproponowało uczniom udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła pamięta”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

 W ramach akcji, nasi uczniowie, nawiązując do polskiej tradycji świąt zadusznych, będąc  indywidualnie na grobach swoich bliskich, odwiedzili również mogiły osób, które zapisały się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Zapalili symboliczny znicz i zrobili pamiątkowe zdjęcie.
W ten sposób powstała mini galeria tych szczególnych miejsc. Na zdjęciach uwiecznione zostały groby znajdujące się w Chorzelowie, Mielcu, Chobrzanach, Kolbuszowej, Słupcu, Padwi Narodowej, Gawłuszowicach, Woli Lubeckiej.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości