E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Przewodnicząca wybrana! PDF Drukuj Email
W Szkole Podstawowej w Chorzelowie odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Na przewodniczącą kandydowały dwie uczennice: Emilia Pszeniczny oraz Nina Bździkot. Uczniowie przy zachowaniu wszelkich procedur sanitarnych wybrali na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Ninę Bździkot

stosunkiem głosów 69 : 62, oddano dwa głosy nieważne. Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja w składzie: Anna Mieszkowicz, Adrian Ziomek oraz Jakub Korczewski. Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym!
M. W.
 
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości