E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Józef Hofmann – artysta z duszą wynalazcy PDF Drukuj Email
Członkowie Szkolnego Koła Naukowego „ Wynalazcy”  podczas pandemii nie zapomnieli o realizacji zadań związanych z IV edycją programu  edukacyjnego „ Być jak Ignacy. Odkryj tajemnice nauki”.
Na ostatnich zajęciach poznali sylwetkę Józefa Hofmanna, polskiego kompozytora i wynalazcy. Nie wszyscy  przecież o tym wiedzą, że jego wynalazki zrewolucjonizowały świat motoryzacji i zmieniły życie ludzi!

Uczniowie klasy VI c  w domach pracowali zdalnie, wykonując szereg ćwiczeń interaktywnych.
Zbierali informacje  na temat życia tego niezwykłego człowieka, rozwiązywali krzyżówki i łamigłówki, wymyślali szalone wynalazki z wykorzystaniem dwóch przedmiotów ( np. płyta CD – talerz), przeprowadzali eksperymenty, poznali motoryzację w pigułce i magię instrumentów ( czyli skąd dobiega muzyka), próbowali zagrać popularne piosenki, zgłębiali historię odtwarzaczy oraz ich nośników, gromadzili ciekawostki o wynalazcy, który wynalazł m.in. motorówkę; jest twórcą wycieraczek i resorów samochodowych.
                                                                                               L.K.,E.P.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości