E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Szkolny konkurs „Kocham Polskę" - rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
W Szkole Podstawowej w Chorzelowie odbył się Szkolny Konkurs Klas I-III - „Kocham Polskę”, w którym uczniowie mieli wykonać własną pracę plastyczną, ukazującą z czym kojarzy się Polska, Ojczyzna oraz wyrazić swoje uczucia do niej. Uczniowie z entuzjazmem i zaangażowaniem pracowali nad tworzeniem swoich prac.

Pomysły dzieci były bardzo ciekawe i oryginalne, a temat został zinterpretowany w różnorodny sposób. Powstały wspaniałe prace wykonane różnymi technikami plastycznymi na kartce, ale też prace trójwymiarowe. Dzieci przedstawiały ciekawe miejsca w Polsce, symbole Polski, ale też legendy związane z państwem polskim i historią naszego kraju.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużymi umiejętnościami artystycznymi, ale też rozległą wiedzą. Jury konkursu w składzie: p. Małgorzata Klecha, p. Jolanta Gawryś i p. Renata Żak miało bardzo trudne zadanie z wyborem najlepszych prac. W końcu udało się wyłonić zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:

Klasa 1a
Nagrody: Stypa Piotr, Jakub Olczak, Gawryś Jakub, Buda Julia, Garbarz Maja
Wyróżnienia: Ziomek Karol, Krawiec Maja, Kolb Emilia, Karkosza Kacper

Klasa 2a
Nagrody: Anna Drozd, Jan Kościelny, Julia Rak, Katarzyna Duszkiewicz, Weronika Stępak, Martyna Kiełb
Wyróżnienia: Dominik Rokoszak, Dorota Litwin, Oliwier Rębisz, Blanka Pardel, Maksymilian Skowron, Kamil Sidor, Alan Lodarski

Klasa 3a
Nagrody: Gabriela Białek. Kinga Budak, Patryk Rajca, Maciej Sasor, Sylwia Pazdro 
Wyróżnienia: Julia Zalot,  Gabriela Ciemięga, Konrad Jamróz, Grzegorz Roman, Klaudia Redman, Paulina Marcinek.

Nagrodą w konkursie są pamiątkowe dyplomy i wystawa nagrodzonych prac w wirtualnej galerii. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom!
M.K., J.G., R.Ż.

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych i wyróżnionych prac: 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości