E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Zasmakuj w bibliotece – przegląd książek potraw PDF Drukuj Email
„Zasmakuj w bibliotece” to hasło tegorocznego XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8 - 15 maja 2020 rok). W związku z obecną sytuacją  proponujemy dla uczniów (z rodzicami) oraz nauczycieli udział  w „ Szkolnym Przeglądzie  potraw w kształcie książki”.  Fotografie swoich smacznych książek wraz z przepisem można przesyłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Proszę podać tytuł i autora książki (imię, klasa). Najsmaczniejsze książki opublikujemy w „ e- Książce Kucharskiej”. Termin przysyłania przepisów: do końca maja b.r.
N.p.
„Czekoladowa bajka”: 
2 jajka
1 szklanka cukru kryształu
1 duża paczka herbatników
2 budynie czekoladowe
25 dag masła
2 łyżki kakao
Masło rozpuścić dodać kakao, wymieszać,  Białka z cukrem ubić na parze dodając żółtka. Następnie dodać stopniowo budynie (proszek). Ubijać aż będzie gęste. Zdjąć z pary.  Połączyć budyń z roztopionym masłem. (Masło wlewać do budyniu). Wymieszać. Małą brytfankę (keksówkę) wyłożyć papierem. Ułożyć warstwę herbatników, następnie masa, herbatniki, masa…  Schłodzić.
A.K.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości