E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Święto Babci i Dziadka w kl. II a i III a PDF Drukuj Email
5 lutego 2020 r. na zaproszenie uczniów i wychowawców klas II i III przybyli do naszej szkoły niezwykle ważni goście - Babcie i Dziadkowie, z którymi obchodziliśmy wspólnie Święto Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie klasy IIa przygotowali inscenizację "Czerwonego Kapturka", zaś klasy IIIa inscenizację "Rzepki" oraz wybranych wierszy J.Tuwima i J.Brzechwy.

Wszystkie dzieci wystąpiły dla swoich dziadków. Prezentacje uczniów były przeplatane muzyką, tańcami, piosenkami i życzeniami dla zaproszonych gości. Każdy występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i gromkimi brawami.

Po przedstawieniu uczniowie wręczyli Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i zaprosili na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pani dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie - Mirosława Wydro podziękowała gościom za tak liczne przybycie i złożyła życzenia zdrowia i szczęścia.

Nad organizacją uroczystości i przygotowaniem inscenizacji czuwały wychowawczynie - p.Jolanta Gawryś i p.Renata Żak.

W przygotowaniu oprawy plastycznej i muzycznej pomogły panie - p. B.Torba, p. J.Budak i p. D.Krupa. Oprawę fotograficzą zapewniła p. A. Sewioło. Rodzice przygotowali poczęstunek i dekorację stołów. Serdecznie dziękujemy za pomoc rodzicom i nauczycielom.
J.G.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości