E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„Jingle bell, jingle bell…” PDF Drukuj Email
10 stycznia 2020 r. odbył się I Gminny Anglojęzyczny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych. Patronat nad konkursem, którego organizatorem był Zespół Szkół w Chorzelowie objął Urząd Gminy Mielec z Panem Wójtem Józefem Piątkiem na czele. Celem konkursu było popularyzowanie kultury krajów anglojęzycznych, wzbogacanie zasobu słownictwa oraz rozwijanie umiejętności wokalnych.

Na scenie Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie wystąpiło 24 młodych, uzdolnionych językowo i wokalnie artystów z 5 szkół z terenu gminy oraz z fili SOKiS-u w Woli Mieleckiej. 
Występy oceniało Jury w składzie: Pani Jolanta Dudzik - instruktor wokalu i zespołów dziecięcych, nauczyciel muzyki ze SP nr 1 w Mielcu, Pani Aneta Sajda- nauczyciel języka angielskiego ze SP nr 1 w Mielcu oraz Pan Damian Małek - dyrektor SOKiS w Chorzelowie.

Nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty:
 I grupa wiekowa ( klasy III-V) –
 
kategoria „soliści” :
I miejsce zajęła Gabriela Zawisza z kl.IV a

kategoria „zespoły”:
II miejsce - Gabriela Białek, Kinga Budak, Gabriela Ciemięga i Laura Ochalik z  kl.III a
II grupa wiekowa ( klasy VI-VIII) –
 kategoria „soliści”:
II miejsce - Irmina Plata z kl.VII a
III miejsce - Antoni Machała z kl.VI c

Konkurs przebiegał w miłej, świątecznej atmosferze. Pan Wójt Gminy Mielec oraz  Pani Dyrektor podziękowali wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział i profesjonalne przygotowanie do konkursu, pogratulowali zwycięzcom i wyróżnionym, wręczyli dyplomy i nagrody. Głównym sponsorem nagród był Urząd Gminy Mielec.
Nad przebiegiem konkursu czuwały koordynatorki konkursu - Panie Sylwia Kania i Małgorzata Aleksandrowicz.
M.A.
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości