E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wigilia w klasie VI c PDF Drukuj Email
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Na kilka dni przed Wigilią, uczniowie przystroili choinkę, która dumnie prezentuje się w naszej klasie. Ostatni dzień przed przerwą świąteczną był już całkowicie poświęcony tematyce świątecznej. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowywali uroczystą wigilię,

aby chwile potem móc połamać się ze sobą oraz swoimi wychowawcami opłatkiem i złożyć najserdeczniejsze życzenia. Na stołach pojawiły się świąteczne potrawy, a w całej szkole można było usłyszeć wesołe kolędowanie. Nie udałoby się wszystkiego tak przygotować i sprawnie przeprowadzić, gdyby nie nieoceniona pomoc rodziców i babci, którzy w tym gorącym przedświątecznym okresie poświęcili swój wolny czas i pomogli wspólnie przybliżyć dzieciom piękne tradycje Świąt Bożego Narodzenia.
J.B


 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości