E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wycieczka do Rzeszowa PDF Drukuj Email
W dniu 13.12.2019 r., klasy Ia i IIa naszej szkoły wraz z wychowawcami: - p.M.Klechą i p.J.Gawryś oraz opiekunami: p.E.Jeczeń i p.D.Krupą wybrały się na wycieczkę do Rzeszowa. Głównym punktem programu był udział w uroczystej Gali Laureatów Podkarpackiego Konkursu "Literatura i Dzieci", na której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla uczniów naszej szkoły.

Następnie uczniowie obejrzeli nagrodzone w konkursie przedstawienia teatralne, oraz słuchali wierszy i piosenek w wykonaniu laureatów. Po skończonej części oficjalnej zaproszono wszystkich uczestników na poczęstunek.
Wielu atrakcji dostarczył spacer po Rynku Starego Miasta, gdzie uczniowie podziwiali piękną choinkę oraz inne ozdoby świąteczne.

Wycieczkę uczniowie zakończyli w Muzeum Dobranocek, gdzie mieli okazję zapoznać się z historią polskich bajek na dobranoc. Ciekawe opowiadanie przewodnika i oglądane eksponaty bardzo zainteresowały uczniów. Dzieci poznały różne sposoby animacji z wykorzystaniem lalek, kukiełek, ilustracji, scenografii. Na koniec w sali kinowej obejrzeli trzy wybrane dobranocki z dawnych czasów, które bardzo się uczniom podobały.

Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.
M.K i J.G.
 

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości