Kiermasz Świąteczny w naszej szkole PDF Drukuj Email
Kolejną świąteczną tradycją, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez naszej szkoły jest Kiermasz Świąteczny. Jak co roku rodzice, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Chorzelowie zaangażowali się w organizację i przebieg tego wydarzenia.

15 grudnia przepiękne, niezwykle pomysłowe i ręcznie robione ozdoby świąteczne - choinki, bombki, stroiki, pierniki i wiele, wiele innych przygotowanych na ten cel przez rodziców, uczniów i nauczycieli, zostały wystawione w sali gimnastycznej naszej szkoły. Na przybyłych gości czekały również pierniki zakupione przez Radę Rodziców i ozdobione przez uczniów każdej klasy.

Rodzice zorganizowali sprzedaż ozdób wśród społeczności naszej miejscowości, zaś nauczyciele przygotowali wraz z uczniami występ kolęd i pastorałek, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Fundusze uzyskane dzięki kiermaszowi każda klasa przeznaczy na wybrany przez siebie cel. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie ozdób i organizację kiermaszu.
J.G.