E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Już po raz czwarty wywołaliśmy łzy wzruszenia. Kiedy i dlaczego się tak stało? PDF Drukuj Email
Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu podjęli w listopadzie decyzję, że weźmiemy udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Od razu rozpoczęliśmy przygotowanie kartek świątecznych i stroików adwentowych. Pozyskane datki przeznaczyliśmy na zakup produktów do paczki. 

Pod koniec listopada wybraliśmy rodzinę, której byliśmy w stanie pomóc. Zorganizowaliśmy zbiórkę, w którą zaangażowała się cała społeczność szkolna. I tak oto 7 grudnia pojawiliśmy się w rodzinie Pana Macieja. Przekazaliśmy 16 paczek, w których znajdowało się m.in. obuwie zimowe, kołdry, poduszki, pościel, artykuły spożywcze i chemiczne.
 Łzy wzruszenia, jakie pojawiły się w oczach p. Macieja na widok paczek oraz młodych ludzi, którzy je przygotowali przekonały nas, że naprawdę warto pomagać .
Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom, dzięki którym mogliśmy pomóc potrzebującym.
M.A i M.P.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości