PDF Drukuj Email

The Spanish anthem | Hymn Hiszpanii                                   The Polish anthem | Hymn Polski
Comenius Language Project "Come and meet me"
- Junior High School in Chorzelow

Introduction                                                               Wstęp
    The aims and tasks of the project                            Zadania i cele projektu

Hereby project was realized with the financial support from the European Union under Socrates-Comenius program. The content of the project itself or its materials do not reflect the attitude of the European Commission or the National Agency on the given subject matter, thus, neither the European Commission nor the National Agency bear any responsibility for them.

Niniejszy projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Wspólnoty Europejskiej w ramach programu Socrates-Comenius. Treści samego projektu lub materiałów nie odzwierciedlają stanowiska Komisji Europejskiej czy Agencji Narodowej w danej sprawie, a w związku z tym ani Komisja Europejska, ani Agencja Narodowa nie ponosi za nie odpowiedzialności.