E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
PDF Drukuj Email
 
Od kwietnia do czerwca 2012r uczniowie klasy Id podjęli się realizacji projektu ‘Catch the Beat’ w ramach programu eTwinning wraz z partnerskimi szkołami we Francji i Niemczech. W sumie 24 uczniów gimnazjum pracuje nad zadaniami projektu, koresponduje z nowymi przyjaciółmi, poznając kulturę, życie społeczne i szkolne w tych krajach. Ponadto wszyscy poprawiają znajomość języków obcych, w szczególności j. angielskiego, który jest językiem roboczym projektu. Wszystkie trójstronne działania, opisy, prezentacje multimedialne, dokumenty, filmy oraz blog znajdują się na platformie edukacyjnej Twinspace, gdzie każdy uczeń ma swoje konto na Desktopie. Spotkania odbywają się co tydzień, ale uczniowie mają stały dostęp do platformy.
Platforma jest otwarta dla gości, którzy chcą poznać nowych przyjaciół oraz obejrzeć eTwinningowe działania. Zapraszamy!
  
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości